biofeedback - zabieg z użyciem generatora plazmowego

Biorezonans – bezpieczne badanie i przywracanie zdrowia

Biorezonans to metoda, którą wykorzystuje medycyna naturalna w celu diagnostyki i naturalnego leczenia. Korzystając z urządzenia takiego jak generator plazmowy z biofeedbackiem, łączymy w sobie skaner częstotliwościowy, z pomocą którego można zmierzyć częstotliwość rezonansową, oraz generator plazmowy przeznaczony do bezkontaktowego usuwania patogenów z organizmu (bakterie, wirusy, pleśnie, pasożyty).

Jak właściwie działa generator plazmowy?

Generator plazmowy z biofeedbackiem działa na zasadzie lampy plazmowej generującej pole elektryczne. Gdy urządzenie bada częstotliwość elektromagnetyczną mikrobiomu zaczyna się proces powolnego usuwania pasożytów, mikroorganizmów, które niekorzystnie wpływają na nasze wewnętrzne narządy wpływając tym samym niską wchłanialność witamin i minerałów. Stosowane w tej metodzie fale elektromagnetyczne są falami o niskiej częstotliwości i są one całkowicie bezpieczne dla ludzkiego organizmu.

Gdzie szukać zabiegów tego typu?

Generator plazmowy z funkcją biofeedback można bardzo często spotkać w gabinetach medycyny naturalnej. Profesjonalne placówki tego rodzaju zapewnią wysoką jakość badania i szczegółowe wyniki wraz ze wskazówkami dotyczącymi przyszłego postępowania. Ważne, żeby dysponowały odpowiednim sprzętem, ale i doświadczoną osobą odpowiadającą za przebieg i analizę wyników badania.

Jak przebiega taki zabieg?

Podczas skanowania wybranego programu poprzez specjalny czujnik umieszczany na uchu lub palcu, można wybrać do nowego programu tylko te, które wywołują reakcję wegetatywną co pozwala na eliminację patogenów z organizmu i w konsekwencji pozbywanie się w kolejnych zabiegach pasożytów, metali ciężkich i obciążających bakterii. Wszystko dzięki urządzeniu, które w doskonały sposób przywraca nasze zdrowie do równowagi.

Zobacz ofertę zabiegu: Biofeedback Poznań – Gabinet INNmed

aparatura laboratoryjna Previous post Badania biegłości i składu substancji
projektant podsunie pomysł na wnętrza Next post Wynajęcie projektanta wnętrz – to się opłaci