miejska gra

Zawikłane zagadki kryminalne

Każdy z nas zapewne choć raz chciał poczuć się jak w filmie detektywistycznym, wcielając się w głównego bohatera i rozwiązując zawikłane zagadki kryminalne. Przed telewizorem wszystko wydaje się być takie proste i łatwe, mimo to fabuła wciąga i dajemy się ponieść fantazji, jednak adrenalina kończy się wraz z końcem filmu. A co jeśli można byłoby realnie wejść w świat wciągających zagadek? Gra miejska i escape room to dwie możliwości, które na to pozwalają.

Gry pozwalające wcielić się w detektywa

Tak jak to już zostało napisane wyżej, istnieją pewnego rodzaju rozrywki, które mają za zadanie pozwolić nam poczuć się, właśnie jak w filmie. W co większych miastach organizowane są gry miejskie. Gra miejska to nic innego jak zabawa dla tych dużych i małych, coś pokroju podchodów, kiedy to w grupie trzeba przejść z punktu A do punktu B oczywiście po drodze pokonując liczne przeszkody i rozwiązując rozmaite zadania.

Gra miejska czy escape room – co wybierzesz?

Gra miejska to popularna rozrywka, która z czasem przekształciła się w coś, być może, jeszcze lepszego – pokój zagadek. W pomieszczeniu tego rodzaju gracze starają się znaleźć wyjście nim upłynie czas. Aby zdobyć klucz trzeba się jednak mocno namyśleć. Pokoje zagadek są coraz to lepiej urządzone i zarazem chętniej odwiedzane przez fanów zagadek kryminalnych. Jednym z fajniejszych miejsc jest ten – Lost Room – escape room w Krakowie. Zresztą atutem tej firmy jest to, że ma ona w ofercie obie gry, czyli dla każdego coś, co lubi.

Escape room to obecnie gigantyczny wybór gier, które znajdziemy w każdej części kraju. Wiele interesujących pokoi zagadek kusi graczy, by się w nich zmierzyli. Gra ta wcale nie musi być dzisiaj dostępna wyłącznie w charakterze kryminalnym. Mamy też pokoje jak z horroru, ale i przygodowe. W pomieszczeniach tych potrafią być nawet wykorzystywane najnowocześniejsze technologie tylko po to, by zadowolić nawet najbardziej wybrednych koneserów gatunku detektywistycznego. Poziom tej gry jest dziś bardzo wysoki, co niewątpliwe mocno wpływa na jej atrakcyjność.

Previous post Donald Trump stanie przed sądem w związku z aferą Stormy Daniels
Next post Krówki Ślubne: Tradycja, która Dodaje Słodyczy Twojemu Dniu