łazienka retro z miedzianymi akcentami

Styl retro w łazience

Cóż, każdy chyba świetnie wie, że styl retro oznacza nic innego jak stary. Nie chodzi jednak tutaj o starą zniszczoną łazienkę, a nowoczesną, często pełną innowacyjnych rozwiązań, urządzoną w dawnym stylu. Klasyka, która nie przemija, to coś co zachwyca pomimo upływu lat. Wciąż w katalogach wnętrzarskich możemy znaleźć mnóstwo pomysłów na aranżację łazienki w takim właśnie stylu. Znakomicie pomagają w tym miedziane produkty, wśród których do łazienek szczególnie popularne są umywalki miedziane oraz wanny miedziane

Umywalki miedziane świetnym pomysłem

Rozmaite miedziane detale szczególnie korzystnie prezentują się w większych przestrzeniach. Stąd przestronna łazienka będzie wyglądać w tym oto stylu wprost znakomicie. Chcąc w pełni oddać klimat nie sposób pominąć wspomniane już umywalki miedziane i najlepiej doposażyć je również w baterie miedziane. Stylowa mydelniczka, choć dziś częściej pojemnik na mydło w płynie, a także pięknie zdobiony stojak na papier toaletowy to kolejne produkty, które świetnie się wkomponują i podkreślą styl retro w łazience.

Stylowe lustro i oświetlenie

Duże lustro w pięknie zdobionej ciężkiej i najlepiej złotej ramie to kolejna rzecz nadająca się do tak urządzanej łazienki. Warto też zadbać o oświetlenie, które będzie zarazem nowoczesne i energooszczędne, ale i pełne stylu i klasy. Wybór w kwestii oświetlenia jest naprawdę ogromny. Styl retro to dla wielu także, co zresztą jest jak najbardziej słuszne, specyficzne baterie miedziane. Bardzo często wyposażone w charakterystyczne miedziane kurki. No i oczywiście również wanny miedziane są czymś co koniecznie należy uwzględnić marząc o klasycznej łazience. Choć dziś wiele osób rezygnuje z nich na rzecz pryszniców, to jednak wanna robi niesamowite wrażenie. I jeśli tylko jest na nią w łazience wolna przestrzeń, to powinniśmy o niej pomyśleć.

Dominujące kolory kafli

Ściany? Najlepiej duże kafle wykonane w wysokim połysku. Dominujące barwy to biel, krem czy kość słoniowa, połączone z czernią, granatem, zielenią lub bordo. Najważniejsze to by w tak urządzanej łazience wszystko idealnie współgrało. Widać było harmonię całości i mocne rzucające się w oczy detale, jak umywalki miedziane czy duże zdobione lustro.

Previous post Donald Trump stanie przed sądem w związku z aferą Stormy Daniels
Next post Krówki Ślubne: Tradycja, która Dodaje Słodyczy Twojemu Dniu